لطفا چند لحظه صبر نمایید ...

loading

پشتیبانی

فروشگاه

محاسبه هزینه

ورود

سرویس تعمیر لپتاپ

تا حالا یک لپتاپ خراب، زحمات چند ساعته یا حتی چند روزه‌تان را به باد داده است؟ درست زمانی که خیال‌ می‌کردید به آخر کار نزدیک هستید، لپتاپ عزیز خسته شده و ناگهان خاموش شده. احساس شما را در آن لحظه کاملا درک‌ می‌کنیم و برای آن چاره‌‌ای ‌اندیشیدیم. خبر خوب این است که هنوز فرصت نجات زحماتتان را دارید. کافیست با ‌‌دیجی‌یار تماس بگیرید تا کارشناسان ما به سرعت به کمک شما بیایند. ‌‌دیجی‌یار به سرعت ایراد به وجود آمده در لپتاپتان را شناسایی کرده و راه‌حل‌های مناسبی را پیش رویتان‌ می‌گذارد.

شاید فکر کنید که دیجی‌یار فقط یک سرویس تعمیر در محل است. اما نه! مزایای دیجی‌یار خیلی بیشتر از این حرفهاست!

 1.  مشکل لپتاپ شما را‌ می‌توانیم به صورت آنلاین و با مشاوره تلفنی شناسایی کنیم. مشاوره رایگان قبل از انجام هر گونه اقدامی، به شما کمک‌ می‌کند تا بهترین تصمیم را بگیرید.
 2.  حتی از راه دور هم‌ می‌توانیم لپتاپ شما را تعمیر کنیم. اگر مشکل شما جزیی باشد،‌ می‌توانیم به صورت آنلاین یا از طریق تلفن و با آموزش به شما، آن را برطرف کنیم.
 3. به راحتی قطعات اورجینال لپتاپ شما را فراهم‌ می‌کنیم. اگر خدایی نکرده قطعه‌‌ای ‌دچار ایرادی باشد که تعمیر آن ممکن نباشد، ما به قطعات اصلی انواع برند‌ها دسترسی داریم.
 4. می توانید هزینه تعمیر دستگاه خود را قبل از انجام هر کاری مشاهده کنید. ابزار محاسبه آنلاین هزینه در اختیار شماست تا با خیال راحت و بدون نگرانی، از هزینه‌ی تعمیر لپتاپتان اطلاع پیدا کرده و در صورت تمایل اقدام به تعمیر آن کنید.

دیجی‌یار اینجاست تا مشکلات لپتاپ شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به صورت تخصصی برطرف کند. با ما تماس بگیرید.


این روز‌ها برای انجام بسیاری از کارها مانند پروژه‌های دانشگاهی یا کاری استفاده از لپتاپ ضروری است. زندگی در دنیای دیجیتال و انتقال بخش مهمی از کارها و فرآیند‌ها از فضای آفلاین به فضای آنلاین، نیاز به یک ابزار کارآمد مانند‌‌ لپتاپ را بیشتر کرده‌است. با وجود یک‌‌ لپتاپ سالم، دیگر نیازی نیست که برای بسیاری از کارها به خارج از منزل مراجعه کنیم. توسعه‌ی دنیای دیجیتال و فضای آنلاین باعث شده تا بسیاری از افراد، شغل‌های فریلنسری را انتخاب کرده و از این طریق کسب درآمد کنند. همه‌ی اینها لپ‌تاپ را به عضوی جدانشدنی از زندگی بسیاری از مردم، تبدیل کرده‌است. اما گاهی این وسیله‌ی حیاتی، دچار مشکلات نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری شده و دیگر نمی‌تواند مانند قبل کارهای ما را پیش ببرد. تعمیر‌‌ لپ تاپ توسط یک فرد متخصص، در کمترین زمان ممکن،‌ می‌تواند راهگشای این مشکل باشد.

مشکلات متداول‌‌ لپ تاپ

مهم‌‌ترین مرحله در تعمیر لپ تاپ ،  عیب‌یابی است. قبل از آنکه علت مشکل مشخص شود، امکان تعمیر لپ تاپ به درستی وجود ندارد. در ادامه تعدادی از مشکلات رایجی را که ممکن است برای لپتاپ به وجود بیاید، بررسی‌ می‌کنیم: 

 1. دستگاه بالا نمی‌آید

اگر‌‌ لپتاپ شما بوت نشده یا بالا نمی‌آید، برای تعمیر‌‌ لپ تاپ باید مشکل را در سیستم عامل، هارد یا مادربورد آن جستجو کرد. خدمات تعمیر هارد و مادربورد‌‌ لپ تاپ ایسوس، لنوو و سایر مدل‌ها در ‌‌دیجی‌یار ارائه‌ می‌شود. 

 1. سروصداهای غیر عادی از‌‌ لپ تاپ بیرون‌ می‌آید

علت صداهای غیر عادی و بیش از حد،‌ می‌تواند به علت مشکلات نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری ایجاد شود. در حالت اول، تعمیر‌‌ لپ تاپ به سادگی امکان‌پذیر بوده و شاید خودتان هم از پس آن برآیید. اما در حالت دوم ممکن است به علت وجود گرد و خاک بر روی فن قطعات، جابجا شدن فن بر اثر ضربه و جابجایی هارد‌‌ لپ تاپ باشد. 

 1. شارژ‌‌ لپ تاپ زود تمام‌ می‌شود

           اگر‌‌ لپتاپ شما دچار این مشکل شده، احتمالا عمر آن تمام شده و می‌توانید با کالیبره کردن یا تعویض باتری، مدت زمان ماندگاری شارژ لپ تاپ خود را افزایش دهید.

 1. لپتاپ به طور ناگهانی خاموش‌ می‌شود

           اگر‌‌ لپتاپ به صورت خودکار و ناگهانی خاموش‌ می‌شود، مشکل از درست کار نکردن فن، خنک نشدن دستگاه یا قرار نگرفتن رم لپ تاپ  در جای صحیح خود یا دیگر مشکلات سخت‌افزاری است.

 1. لپتاپ هنگ‌ می‌کند

اگر دستگاه شما زیاد هنگ‌ می‌کند، ممکن است مشکل سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری باشد. عملیات‌های سنگین‌ می‌تواند سرعت پردازش‌‌ لپتاپ را کاهش داده و باعث هنگ کردن آن شود. در این حالت بهتر است به‌‌ لپتاپ فرصت دهید تا عملیات پردازش را کامل کند. اگر این مشکل برای شما بیش از حد معمول اتفاق‌ می‌افتد، با ارتقا قطعات‌ می‌توانید از آن جلوگیری کنید. اما ممکن است هنگ کردن لپ تاپ به علت وجود نقص در سخت افزار‌های آن مانند هارد، رم، کارت گرافیک و ... باشد. در این صورت بهتر است هر چه زودتر اقدام به تعمیر‌‌ لپ تاپ کرده و قطعات معیوب را تعمیر یا تعویض کنید. 

 1. لپ تاپ بیش از حد گرم‌ می‌شود

گرم شدن‌‌ لپ تاپ تا حدی طبیعی است. اما اگر این گرم شدن بیش از اندازه باشد و صداهای عجیبی هم از آن شنیده شود،‌ می‌تواند نشانه‌‌ای از خراب شدن‌‌ لپتاپ باشد. داغ شدن‌‌ لپ تاپ به علت تهویه نامناسب‌‌ آن ایجاد‌ می‌شود. گرم شدن‌‌ لپتاپ معمولا زمانی اتفاق‌ می‌افتد که با برنامه‌های سنگین مانند فوتوشاپ کار‌ می‌کنید. در زیر و کناره‌های‌‌ لپتاپ معمولا شبکه‌های توری وجود دارد تا هوا از آنها جریان پیدا کرده و دمای دستگاه کمتر شود. اگر دمای دستگاه شما به حدی داغ است که امکان لمس آن برای چند ثانیه به صورت ممتد وجود ندارد، فن لپ تاپ به صورت ممتد کار‌ می‌کند و صداهای غیر عادی از آن شنیده‌ می‌شود،‌‌ لپتاپ به صورت ناگهانی خاموش‌ می‌شود یا مشکلات دیگری مثل هنگ کردن و کند شدن‌‌ لپتاپ، از نشانه‌های گرم شدن بیش از حد‌‌ لپ تاپ بوده و باید قبل از آسیب جدی به آن، هر چه سریع‌‌تر برای تعمیر‌‌ لپ تاپ خود اقدام کنید. 

 1. صفحه نمایش‌ می‌پرد یا تصویر نمایش داده نمی‌شود

در این صورت احتمالا مشکل ناشی از کارت گرافیک است. در این صورت برای رفع این مشکل و تعمیر کارت گرافیک‌‌ لپ تاپ دل، ایسوس، لنوو و ...‌ می‌توانید با ‌‌دیجی‌یار تماس بگیرید. 

 1. صفحه نمایش شکسته است

شکستن یا ایراد در صفحه‌ی نمایش از آن دسته مشکلاتی است که بهتر است به جای تعمیر، تعویض قطعه انجام شود. اگر لپتاپ شما دچار این ایراد شده، کارشناسان ‌‌دیجی‌یار برای تعویض LCD ایسوس، لنوو، HP و ... در سریع‌‌ترین زمان ممکن به محل دلخواه شما مراجعه خواهند کرد.

تعمیر یا تعویض قطعات؟

وقتی که مشکلی برای قطعات سخت‌افزاری‌‌ لپتاپ شما به وجود‌ می‌آید، طبیعتا ترجیح‌ می‌دهید تا این قطعات تعمیر شوند. تمرکز کارشناسان ‌‌دیجی‌یار بر تعمیر قطعات آسیب دیده دستگاه شماست. آنها تلاش‌ می‌کنند تا جای ممکن با تکیه بر دانش فنی و تخصص بالای خود، قطعات معیوب را تعمیر کنند.  اما در صورتی که تعمیر امکان پذیر نباشد، دیجی بار به شبکه‌‌ای از تامین کنندگان قطعات اورجینال‌‌ لپ تاپ دسترسی داشته و در صورت نیاز قطعات اصلی دستگاه شما را برای تعویض فراهم خواهد کرد.

تعمیر فوری‌‌ لپ تاپ

کارتان گیر کرده و خیلی سریع نیاز به یک تعمیرکار متخصص برای تعمیر فوری ‌‌ لپ تاپ خود دارید؟ با تماس با ‌‌دیجی‌یار‌ می‌توانید در کمترین زمان ممکن مشکل پیش آمده را برطرف کرده و به کار خود ادامه دهید. برای تعمیر فوری‌‌ لپ تاپ خود، به وبسایت ‌‌دیجی‌یار مراجعه کرده یا با ما تماس بگیرید تا با عیب‌یابی سریع دستگاه، در صورت نیاز کارشناس ‌‌دیجی‌یار، بدون در یافت هزینه‌ی ایاب‌وذهاب، برای تعمیر لپ تاپ در محل ، به مکان مورد نظر شما آمده و مشکلتان را رفع کند.

آموزش تعمیر‌‌ لپ تاپ از راه دور

همیشه هم نیازی به مراجعه کارشناس وجود ندارد. گاهی یک خطا و ایراد جزیی برای شما مشکل ایجاد‌ می‌کند. در این موارد از طریق تلفن یا به صورت آنلاین، می‌توانید از مشاوره کارشناسان استفاده کرده و آنها از این طریق به عیب‌یابی و تشخیص علت خرابی پرداخته و با آموزش تعمیر لپ تاپ از راه دور به شما در رفع ایراد به‌ وجود آمده‌، کمک خواهند کرد. در  این روش در زمانی کوتاه و با پرداخت کمترین هزینه‌ می‌توانید دستگاه خود را تعمیر کنید. 

تعمیر آنلاین یا حضوری؟ 

قبل از آنکه تصمیم بگیرید کدام روش برای شما بهتر است،‌ می‌توانید به صورت آنلاین از طریق مشاوره رایگان با کارشناسان ‌‌دیجی‌یار بهترین تصمیم را بگیرید. بعد از توضیح مشکل به وجود آمده، کارشناسان ‌‌دیجی‌یار به شما خواهند گفت که مشکل جزیی است  یا اینکه برای تعمیر نیاز به مراجعه حضوری کارشناس وجود دارد.

قیمت گذاری شفاف خدمات

صداقت همیشه حرف اول را می زند. ممکن است تجربه ی خرید یا دریافت خدمات از جایی را داشته باشید که بدون شفافیت در تعیین هزینه، مبالغی غیر متعارف را از شما دریافت کرده باشند. دیجی‌یار برای رفع این مشکل ابزاری را طراحی کرده که شما با استفاده از آن می توانید پیش از شروع کار، به صورت آنلاین هزینه تعمیر لپتاپ خود را مشاهده کنید. هزینه‌ی خدمات در دیجی‌یار بر اساس نرخ مصوب تعیین شده و تعرفه‌ی آنها کاملا شفاف و متعارف است.

تعمیر برندهای مختلف لپ تاپ در ‌‌دیجی‌یار

دنبال جایی هستید که بر جزییات برند و مدل‌‌ لپ تاپ شما آگاهی داشته باشد؟ متخصصان ‌‌دیجی‌یار تعمیرات انواع‌‌ لپ تاپ را پذیرفته و از آخرین مدل‌ها و تغییرات در برندهای مختلف آگاهی دارند. برای استفاده از آخرین متد‌ها و آگاهی از تغییرات در چگونگی عملکرد دستگاه‌ها و همچنین ایرادات احتمالی آنها، متخصصان ما تلاش‌ می‌کنند تا دانش خود را در این زمینه به‌روز کرده و با تسلط کافی به رفع مشکلات و خرابی‌های احتمالی دستگاه شما بپردازند. تعمیر برندهای مختلف‌‌ لپ تاپ شامل موارد زیر در ‌‌دیجی‌یار پذیرفته‌ می‌شود:

 • تعمیر لپ تاپ دل
 • تعمیر لپ تاپ لنوو
 • تعمیر‌‌ لپ تاپ ایسوس
 • و ...

کار را به دست کاردان بسپارید

خرابی‌ها و ایراداتی که گفته شد تنها بخشی از مشکلاتی است که ممکن است برای لپتاپ شما به وجود بیاید. تمامی مشکلاتی که ممکن است برای‌‌ لپتاپ شما به وجود آمده باشد، توسط کارشناسان ‌‌دیجی‌یار شناسایی شده و رفع خواهد شد. متخصصان ‌‌دیجی‌یار بر کلیه خدمات تعمیر‌‌ لپ تاپ تسلط داشته و برای تعمیر تخصصی لپ تاپ خود‌ می‌توانید به آنها اعتماد کنید. انواع خدمات تعمیر‌‌ لپ تاپ که در ‌‌دیجی‌یار ارائه‌ می‌شوند شامل موارد زیر است:

 • تعمیر هارد
 • تعمیر فن‌‌ لپ تاپ
 • خدمات تعمیر ماردبورد
 • تعمیر یا تعویض صفحه نمایش
 • تعمیر کارت گرافیک
 • تعمیر RAM
 • تعمیر یا تعویض باتری و شارژ‌‌ لپ تاپ
 • تعمیر کیبورد و تاچ پد
 • و ...

تعمیر لپ تاپ یک کار تخصصی است و نباید دستگاه خود را به دست هر کسی بسپارید. یک اشتباه کوچک‌ می‌تواند آسیب‌های بیشتری به‌‌ لپتاپ شما وارد کند و دیگر هیچ وقت نتوانید مانند قبل از آن استفاده کنید. بنابراین بهتر است که از کسانی که دارای تسطل کاملی بر جزییات نرم افزاری و همینطور سخت افزارها و قطعات‌‌ لپ تاپ دارند، بخواهید تا مشکلات به وجود آمده در‌‌ لپتاپ شما را برطرف کنند.  کارشناسان متخصص و زبده ‌‌دیجی‌یار تعمیرات‌‌ لپ تاپ شما را با تسلط و تکیه بر دانش فنی این حوزه انجام‌ می‌دهند. بنابراین‌ می‌توانید با خیال آسوده رفع مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری‌‌ لپ تاپ خود را به ما بسپارید.